SPRZEDAJEMY EMOCJE...

Tak, to prawda, ponieważ kwiaty to nie tylko piękno zaklęte w kształtach i kolorach, ale także, a może przede wszystkim emocje…

Jesteśmy z Państwem nieprzerwanie od 1991 roku, czyli blisko 30 lat, oferując pełną obsługę florystyczną. Wykonujemy wszelkiego rodzaju kompozycje i wiązanki okolicznościowe. Dekoracje i stroiki. Uwielbiamy bukiety ślubne. Jesteśmy z Państwem także w tych smutnych chwilach, oferując obsługę funeralną. Od więńców, wiązanek i kompozycji pogrzebowych, poprzez dekorację trumien czy oprawę kwiatową urn.

Nasi floryści to zgrany zespół profesjonalistów z bardzo dużym doświadczeniem, ale także osoby młode stażem, wykazujące się nieprzeciętnymi zdolnościami i pasją tworzenia.

Zawsze oferujemy kwiaty świeże i najwyższej jakości, kupując wśród najlepszych polskich producentów oraz sprowadzając je z całego świata poprzez międzynarodowe giełdy kwiatowe oraz sieć stałych i sprawdzonych importerów.

Na bieżąco obserwujemy trendy, jakie panują w branży florystycznej, czerpiąc z nich inspiracje, ale przede wszystkim starając się budować swój własny, niepowtarzalny styl opierający się o upodobania naszych klientów.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej kwiaciarni, by poczuć ów niepowtarzalny klimat, który kwiaty tworzą. Będzie nam niezmiernie miło, jeżeli zechcecie Państwo dzielić się emocjami, pozwalając poprzez kwiaty zabrać je z sobą.


kwiaty
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]