Rejestracja nowego konta

W celu rejestracji prosimy wypełnić poprawnie wszystkie pola i zaakceptować regulamin.

adres e-mail
hasło (min. 9 znaków)
powtórz hasło
imię
nazwisko
kod pocztowy
miasto
ulica i numer
nr. telefonu
Akceptuję regulamin sklepu oraz politykę prywatności.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu w celu realizacji funkcji mojego konta w sklepie oraz realizacji zamówień. Administratorem danych osobowych jest: KWIACIARNIA I.W.MILASZEWSCY SP.C. (ul. Aleje Jana Pawła II 16, 64-100 Leszno, NIP 6971647701) Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne założenia konta.
[opcjonalnie] Chcę otrzymywać informacje o nowościach i promocjach w sklepie w formie newslettera. Zgodnie z ustawą z dnia 18.07.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U. Nr 144, poz.1204 z późn. zm. ) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych powyżej w celu otrzymywania bezpłatnego newslettera z informacjami handlowymi. Administratorem danych osobowych jest KWIACIARNIA I.W.MILASZEWSCY SP.C. (ul. Aleje Jana Pawła II 16, 64-100 Leszno, NIP 6971647701). Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Informujemy, że podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Logowanie

Zaloguj się by kontynuować zakupy w naszym sklepie.

adres e-mail
hasło

Nie pamiętasz hasła? Skorzystaj z funkcji: generowania nowego hasła


Dlaczego warto posiadać konto ?S5
Strona używa plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. [X]